Noi medici la Spitalul Municipal Sighetu Marma?iei
Prezența noilor specialiști reprezintă un nou început, similar cu venirea primăverii: „Așa cum mărțișorul vestește un nou început, prezența lor aduce energie, profesionalism și speranță pentru servicii medicale tot mai bune oferite pacienților noștri”, se precizează în comunicat.
Conducerea și întregul colectiv al Spitalului Municipal Sighetu Marmației le urează noilor colegi bun venit și mult succes în activitatea lor viitoare, exprimând încrederea că aceștia vor contribui semnificativ la îmbunătățirea calității actului medical în zonă.
Dacă doriți să fiți la curent cu știrile din Maramureș, urmăriți nordpres.ro pe Facebook, pe X, pe WhatsApp Channels